Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için, (hafta içi: 10.00-17.00 arası) bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İ.Okan ALTINPARMAK
(Ürün Satış)
0533 950 6951
okan@vegamak.com

Serhat ARVAS
(Ürün Satış)
0533 950 6953
serhat@vegamak.com

M.Kemal NALBANT
(Ürün Satış)
0533 950 6955
kemal@vegamak.com

Onur SEZGİN
(Ürün Satış)
0530 916 1191
onur@vegamak.com


Bayram HACI
(Yurtiçi Satın Alma ve Lojistik Hizmetleri)
0533 950 6950
bayram@vegamak.com

Naci ÇOBANCI
(Merkez Servis)
0533 950 6959
servis@vegamak.com
Bayi/Servis Talep Formu

Muhasebe Departmanı
0533 950 6954
muhasebe@vegamak.com


Vega Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Osmangazi Mahallesi 2647. Sokak No:15 34522 Esenyurt-İSTANBUL
T: 0212 886 4300
F: 0212 886 4301
info@vegamak.com
İletişim Formu
Online Satış